Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Siedliska: Pijany Ukrainiec zabił pieszą

Trwa czarna seria na drogach Lubelszczyzny. Dziś doszło do kolejnego, śmiertelnego wypadku. Tym razem w Siedliskach w pow. tomaszowskim.
Jak informuje policja, kierujący mercedesem 48-letni Ukrainiec potrącił pieszą. 83-letnia kobieta zmarła w wyniku doznanych obrażeń. Policja sprawdziła trzeźwość kierowcy. Mężczyzna był pijany. Badanie wykazało 1,2 promila alkoholu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama