Reklama
Pijana Ukrainka pędziła przez Bełżec (wideo)
Nie dość, że w terenie zabudowanym jechała z prędkością 107 km/h, to jeszcze była pod wpływem alkoholu. Mowa o obywatelce Ukrainy, którą zatrzymano wczoraj wieczorem w Bełżcu.
- (ak)
- 30.09.2010 08:19
Data dodania:
30.09.2010 08:19
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze