Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Pierwszy dzień wiosny z noclegiem w izbie wytrzeźwień

Tak dobrze się bawili, że policja \"zafundowała” im wycieczkę do izby wytrzeźwień w Zamościu. A wszystko dlatego, że grupa pijanych nastolatków z Tomaszowa Lubelskiego świętowała pierwszy dzień wiosny niszcząc ogrodzenie stadiony.
Tomaszów Lubelski: Pierwszy dzień wiosny z noclegiem w izbie wytrzeźwień
Policja zatrzymała wszystkich młodych wandali (Archiwum DW)
Do zdarzenia doszło w poniedziałek, czyli w pierwszy dzień wiosny i dzień wagarowicza. Uwagę policyjnego patrolu kontrolującego teren w pobliżu tomaszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przykuła grupa młodych ludzi, którzy bawili się niszcząc betonowe ogrodzenie ośrodka. Wszyscy zostali zatrzymani w bezpośrednim pościgu. – To siedmiu chłopców w wieku od 13 do 17 lat – informuje Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji. Tylko trzech nastolatków z tej grupy było trzeźwych. Pozostali musieli wcześniej sporo wypić, bo byli kompletnie pijani. Młodsi zostali za pokwitowaniem przekazani rodzicom, a starsi odwiezieni do izby wytrzeźwień w Zamościu. Wszyscy odpowiedzą za to, co zrobili. Uszkodzenia, jakie spowodowali oszacowano na 500 zł.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama