Lubelska prokuratura wszczęła śledztwo dotyczące lekarzy szpitala w Łęcznej. Gdy w internecie zaczęły pojawiać się wpisy dotyczące wręczania i przyjmowania łapówek, dyrektor szpitala powiadomił organy ścigania.
(aj)
28.08.2011 20:49
Gdy w internecie zaczęły pojawiać się wpisy dotyczące wręczania i przyjmowania łapówek, dyrektor szp
Informacje o korupcji wśród lekarzy pojawiły się między innymi na portalu Łęczna24. – Ustalamy, kto umieścił takie wpisy w internecie. Więcej będziemy mogli powiedzieć, kiedy zakończą się czynności techniczne – mówi Dorota Kawa, prokurator rejonowy w Lublinie.
– Jeżeli to się potwierdzi, to osoba, która przyjmowała łapówki, straci pracę – zapewniał Piotr Rybak, dyrektor Szpitala Powiatowego w Łęcznej w dniu, w którym zgłosił sprawę do prokuratury.
Komentarze