Reklama
Nowi kaprale w Straży Granicznej
W Komendzie Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej 72 funkcjonariuszy odebrało od płk Waldemara Skarbka akty mianowania na pierwszy stopień w korpusie podoficerów. Są już kapralami SG.
- (bar)
- 11.02.2015 07:45

- Funkcjonariusze dotychczas zdobywali wiedzę w ośrodku szkolenia SG w Koszalinie, najpierw w zakresie podstawowym, następnie ukończyli szkolenie podoficerskie - mówi plut. SG Anna Koszałko-Słomiany z Referatu Prasowego NOSG. - Zdobytą wiedzę funkcjonariusze będą teraz weryfikowali w codziennej służbie w placówkach Straży Granicznej. Jednym z warunków pełnienia służby w Straży Granicznej jest poddanie się procedurze kwalifikacyjnej i zdanie egzaminu w jednym z ośrodków szkolenia SG.
Data dodania:
11.02.2015 07:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze