Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Górnik Łęczna – Wisła Kraków 1:1 (relacja na żywo) sdsdsdsdsd sfsfsf sfsfsf sfsfsf sff sfsf sfsf sfsffs

W piątek od godz. 20.30 zapraszamy na relację na żywo z meczu Górnik Łęczna – Wisła Kraków. Drużyna Jurija Szatałowa po siedmiu latach znowu zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej. I od razu zmierzy się z nie byle kim, bo “Białą Gwiazdą”. Franciszek Smuda z powodu kłopotów finansowych znowu będzie musiał “czynić cuda”, żeby jego drużyna powalczyła o coś więcej niż miejsce w środku tabeli. A gospodarze liczą na pozytywne rozpoczęcie sezonu w T-Mobile Ekstraklasie. Dlatego piątkowe spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie.
Górnik Łęczna – Wisła Kraków 1:1 (relacja na żywo) sdsdsdsdsd sfsfsf  sfsfsf sfsfsf sff sfsf sfsf sfsffs

90+2′ Koniec meczu. Górnik Łęczna w pierwszym meczu po powrocie do T-Mobile Ekstraklasy remisuje 1:1 z Wisłą Kraków.

90+1′ Po krótko rozegranym rzucie wolnym Tomislav Bozić uderzył wysoko nad poprzeczką. Wojciech Kalinowski zastępuje Miroslava Bożoka.

90′ Żółta kartka dla Głowackiego. Sędzia doliczył dwie minuty.

89′ Grzegorz Bonin sfaulował Tomasza Zająca, ale dośrodkowanie Semira Stilicia z rzutu wolnego zbyt mocne i gospodarze zaczną z autu.

83′ Maciej Szmatiuk o pół kroku przed Pawłem Brożkiem. Przytomność umysłu doświadczonego stopera prawdopodobnie uratowała właśnie Górnika od straty gola.

80′ Po podaniu Łukasza Mierzejewskiego uderzał Grzegorz Bonin. Kibice widzieli już piłkę w bramce, ale nogę dostawił Maciej Sadlok i tylko boczna siatka.

74′ Kupę szczęścia mieli teraz gospodarze. Paweł Brożek kapitalnie wystawił piłkę Semirowi Stiliciowi, a Bośniak uderzył minimalnie obok słupka. Tomasz Zając zmienia Rafała Boguskiego. To debiut króla strzelców mistrzostw Polski juniorów starszych w T-Mobile Ekstraklasie.

73′ Po raz drugi Silvio Rodicia próbował zaskoczyć Maciej Sadlok. Bramkarz Górnika odbił piłkę do boku, ale nie wyglądało to na pewną interwencję.

72′ Po faulu na  Grzegorzu Boninie, Patrik Mraz miał okazję do powtórki z tego samego miejsca. Tym razem dośrodkował górą, ale obrońcy Wisły w powietrzu są nie do przeskoczenia.

71′ Patrik Mraz sprytnym strzałem z rzutu wolnego chciał zaskoczyć Michała Buchalika, ale uderzył zbyt lekko. Piłkę próbował przeciąć jeszcze Lukas Bielak, ale nie zdołał jej sięgnąć i pewnie złapał ją bramkarz Wisły.

70′ W drugiej połowie to Górnik ma więcej z gry. Na boisku walka na całego.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama
Reklama