Jak informuje policja, kierujący nissanem z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad samochodem i uderzył w słup.
Pasażerka auta została przewieziona do szpitala na al. Kraśnicką. Kierowcy nie stało się nic poważnego.
Wypadek na ul. Głębokiej. Nissan uderzył w słup
Do wypadku doszło ok. godz. 16.40 na ul. Głębokiej w Lublinie.
- pab
- 04.03.2015 17:22

Data dodania:
04.03.2015 17:22
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze