Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na ul. Głębokiej. Nissan uderzył w słup

Do wypadku doszło ok. godz. 16.40 na ul. Głębokiej w Lublinie.
Wypadek na ul. Głębokiej. Nissan uderzył w słup
Jak informuje policja, kierujący nissanem z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad samochodem i uderzył w słup.

Pasażerka auta została przewieziona do szpitala na al. Kraśnicką. Kierowcy nie stało się nic poważnego.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama