Jak informuje policja, kobieta kierująca roverem, jadąc ul. Diamentową w kierunku Wrotkowskiej wpadła w poślizg. Jej auto przejechało przez pas zieleni, a następnie zderzyło się na przeciwległym pasie ze skodą.
Obie osoby kierujące autami były trzeźwe. Kierująca roverem została przewieziona do szpitala.
Z powodu wypadku na ul. Diamentowej były utrudnienia w ruchu. Teraz ruch już odbywa się normalnie.
Reklama
Wypadek na ul. Diamentowej. Zderzyły się dwa samochody
Do groźnego wypadku doszło w niedzielę o godz. 5.44 na ul. Diamentowej w Lublinie.
- pab
- 08.03.2015 08:29

Data dodania:
08.03.2015 08:29
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze