Do zdarzenia doszło ok. 7.30 przy ul. 15 Pułku Piechoty Wilków.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że młoda kobieta wjechała rowerem pod pociąg relacji Kołobrzeg-Kraków na strzeżonym przejeździe kolejowym. Zginęła na miejscu.
Wiadomo już, że maszynista i dróżnik byli trzeźwi. Kiedy policjanci dotarli na miejsce rogatki były opuszczone. Trasa Dęblin - Puławy była zablokowana. Utrudnienia trwały ok. 4 godzin.
Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia .
16-latka wjechała rowerem pod pociąg. Zginęła na miejscu
Tragiczny wypadek na strzeżonym przejeździe kolejowym w Dęblinie. Pociąg śmiertelnie potrącił 16-letnią dziewczynę.
- 16.03.2015 08:49
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze