Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek przy ul. 3 Maja w Lublinie. Audi uderzyło w słup (wideo)

Do wypadku doszło przed godz. 18 na ul. 3 Maja w Lublinie.
Wypadek przy ul. 3 Maja w Lublinie. Audi uderzyło w słup (wideo)
Kierujący audi wjechał w słup sygnalizacji świetlnej w okolicach przejścia dla pieszych.

Z powodu wypadku kierowcy przejeżdżający ul. 3 Maja mogą się natknąć na utrudnienia w ruchu.

Jak informuje policja, sprawcą kolizji był peugeot. Jego kierowca dostał mandat 200 zł.

Policjanci ukarali mandatem także kierowcę audi (100 zł).

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama