Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sokół odrabia straty, wyniki bialkiej okręgówki

Huragan Międzyrzec Podlaski przegrał z Unią Żabików. W meczu na szczycie Sokół Adamów lepszy od beniaminka z Milanowa. Podział punktów w spotkaniach ŁKS Łazy z Orłem Czemierniki i Janowii Janów Podlaskie z Tytanem Wisznice.
Sokół odrabia straty, wyniki bialkiej okręgówki
Fot. DW

Sokół Adamów wyszedł zwycięsko z rywalizacji z byłym wiceliderem LZS Dobryń

W Milanowie spotkały się wicelider LKS z trzecim zespołem po ośmiu kolejkach Sokołem Adamów. Goście wystąpili w osłabieniu. Nie przeszkodziło im to jednak w odniesieniu szóstej wygranej w rundzie. Trener gości Andrzej Zarzycki nie mógł skorzystać z pierwszego bramkarza Norberta Osiala oraz doświadczonego obrońcy Michała Łukasika.

– Gospodarze byli dla nas bardzo wymagającym przeciwnikiem. Jak na beniaminka naszej ligi dysponują bardzo ciekawym składem. W pierwszej połowie graliśmy pod wiatr, w drugiej aura była już dla nas bardziej korzystna. Mecz mógł się podobać. Zasłużyliśmy na zwycięstwo – powiedział po końcowym gwizdku szkoleniowiec Sokoła Andrzej Zarzycki.

LKS Milanów – Sokół Adamów 1:2 (1:1)

Bramki: Zarzecki (26) – P. Dzido (45), Borkowski (56).

Milanów: Łukaszuk – Olszewski, Syta, B. Jaszczuk, Magier, Łotys, Zarzecki, Puła, Maciszek (83 Tymosiewicz), Prudaczuk (46 A. Sternik), G. Romaniuk.

Sokół: M. Dzido – Wrzosek, Boruc, Sopyła, Wróblewski, Chmiel, Bosek, K. Nowicki, P. Dzido (80 Maciej Baran), Borkowski, Głowniak

Huragan Międzyrzec Podlaski doznał drugiej porażki w rundzie jesiennej. Zespół trenera Mirosława Sobczaka uległ na swoim boisku Unii Żabików 2:3. – Goście dysponują solidnym zespołem. Byli od nas skuteczniejsi – podsumował kierownik Huraganu Tadeusz Żechowski.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Unia Żabików 2:3 (2:1)

Bramki: Kwaśniewski (29), Łukanowski (33 z karnego) – Mazurek (20, 65), Struk (69).

Huragan: Łabędowicz – Skrodziuk, Mirończuk, Golec, Korniluk (79 Rusinek), Olszewski, Łukanowski, Grudziński (82 Andrzejczuk), Korgol (84 Wójcik), Paczuski, Kwaśniewski (72 Paszkowski).

Unia: Dąbkowski – Niewęgłowski, Palica, P. Zając, Wachnik (70 Włoszek), Paskudzki, Pliszka, Ptaszyński, Pieńko, Struk, Mazurek.

Gospodarze wystąpili bez kilku zawodników z podstawowego składu, a mimo to nie mieli problemów z odniesieniem zwycięstwa. W szeregach Gromu zabrakło Pawła Muszyńskiego, Mateusza Wołka, Radosława Lotka, Emila Chromika, Rafała Krasuskiego. Jakby tego było mało Hubert Sierpień i Mateusz Muszyński zagrali z konieczności. – Obaj byli przeziębieni, ale musieliśmy skorzystać z ich pomocy – mówi Jarosław Kalenik, kierownik ekipy z Kąkolewnicy. – Rozegraliśmy najsłabszy mecz w rundzie jesiennej. Wystarczyło to jednak na zainkasowanie kompletu punktów w spotkaniu z ekipą z Dobrynia.

Grom Kąkolewnica – LZS Dobryń 2:0 (2:0)

Bramki: Sierpień (17), Olszewski (42).

Grom: Sokołowski – Jędruchniewicz, Krośko (80 Wajszczuk), Kosel, Zieliński, Mitura, Szcześniak, Wysokiński (65 Kanatek), M. Muszyński, Olszewski (90 Kociński), Sierpień (46 Garbacik).

Dobryń: T. Andrzejuk – Płandowski, Chalimoniuk (70 Konrad Mądry), Demczuk, Kamil Mądry (46 D. Samsoniuk), R. Andrzejuk, Dudek, Szydło (46 B. Samsoniuk), Charytoniuk, K. Rybaczuk, M. Rybaczuk.

Niwa Łomazy – Dąb Dębowa Kłoda 3:0 (1:0)

Bramki: Maksymiuk (17), Mroczkowski (72), Hornowski (80).

Czerwona kartka: Grzegorz Tabeński (Dąb) w 44 min, za niesportowe zachowanie.

Niwa: Kaczmarek – T. Lewkowicz, Staszczuk, Artymiuk, Jaroszuk, Maksymiuk (80 Joński), Bojarczuk, Borysiuk (60 Mroczkowski), Kozakiewicz, Mielnik (75 Chorąży), Malewicz (46 Hornowski).

Dąb: Ciupak – Supryn, K. Daszczyk, Mitura, Uziak, R. Daszczyk (80 A. Turowski), Wójcik, M. Turowski, Łazuka (64 Cholewa), Krasiński (75 Zacharczuk), G. Tabeński.

ŁKS Łazy – Orzeł Czemierniki 1:1 (1:0)

Bramki: Izdebski (30) – Sobieszek (90 + 3).

ŁKS: Krasuski – Zabielski, Sadło, Momot, Izdebski, Tchórzewski, Sierpiński, Młynarczyk, Sych (70 Kos), Wysokiński (85 Kucharski), P. Szaniawski (50 Gaj).

Orzeł: Bocian – Warpas, Mańko, Meksuła, Sosnowski, Juchimiuk (30 Bednarczyk), Sobieszek, Trościańczyk (82 Bączek), Dąbrowski, Świeciński, Kaliński.

Janowia Janów Podlaski – Tytan Wisznice 2:2 (0:1)

Bramki: Marcin Szpański (85, 88) – Semeniuk (27), Makaruk (58).

Czerwona kartka: Mateusz Grabowski (Tytan) w 86 min, za drugą żółtą.

Janowia: Sterniczuk (56 Daniluk) – Dzięcioł, Cydejko, Toczyński, Michaluk, Sidoruk (65 Wiraszka), Starostka, Krasuski, Marcin Szpański, Caruk, Maliński (46 Kozak).

Tytan: Bożym – M. Kopiś, Władyczuk, Litwiniuk, K. Oniszczuk, M. Oniszczuk (65 Steckiewicz), Semeniuk, Rozwadowski (75 Tarasiuk), Szyszłow, Grabowski, Makaruk.

Granica Terespol – Dwernicki Stoczek Łukowski 5:1 (1:0)

Bramki: Ł. Trochimiuk (44, 90 + 3), Śreniawski (63), Dawidziuk (89), Kotowski (90 +4) – Izdebski (55).

Granica: Bodo – Pietrusik, Machnowski, M. Lewczuk, A. Trochimiuk (73 Poczynajło), Ł. Trochimiuk, Leszczyński, Roślik (46 Śreniawski), Bołtowicz (46 Dawidziuk), Chwedoruk, Demczuk (69 Kotowski).

Dwernicki: Łukasik – Śledź, Moreń, Kamil Kozieł, Ł. Miszta, Izdebski, Sierociuk (85 M. Staniszewski), Dzięcioł (46 Bogusz), K. Soszka (70 Kosut), Osiak, Wiszniewski.

 

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama