Informację i zdjęcia dostaliśmy od Czytelnika na skrzynkę alarm24@dziennikwschodni.pl Dziękujemy.
- Jak ustalili policjanci, kierujący peugeotem jadący ul. Kunickiego w kierunku centrum, wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Zderzył się z jadącym ul. Dywizjonu 303 fordem, który miał zielone światło - mówi podkom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Obaj kierowcy byli trzeźwi. Żadnemu nie stało się nic poważnego.
Reklama
Wypadek na ul. Kunickiego. Kierowca peugeota wjechał na czerwonym
Do wypadku doszło w niedzielę ok. godz. 21 na skrzyżowaniu ulicy Kunickiego z Dywizjonu 303 w Lublinie.
- pab
- 23.03.2015 09:38

Data dodania:
23.03.2015 09:38
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze