Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na ul. Kunickiego. Kierowca peugeota wjechał na czerwonym

Do wypadku doszło w niedzielę ok. godz. 21 na skrzyżowaniu ulicy Kunickiego z Dywizjonu 303 w Lublinie.
Wypadek na ul. Kunickiego. Kierowca peugeota wjechał na czerwonym
Informację i zdjęcia dostaliśmy od Czytelnika na skrzynkę alarm24@dziennikwschodni.pl Dziękujemy.

- Jak ustalili policjanci, kierujący peugeotem jadący ul. Kunickiego w kierunku centrum, wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Zderzył się z jadącym ul. Dywizjonu 303 fordem, który miał zielone światło - mówi podkom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Żadnemu nie stało się nic poważnego.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama