Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STUDNIÓWKA 2026 - zobacz galerię zdjęć!
Reklama

Resovia - Motor 1:1, o włos od trzech punktów

Piłkarze Motoru byli bardzo blisko arcyważnego zwycięstwa na boisku Resovii. Objęli prowadzenie w 87 minucie i wydawało się, że uciekną w tabeli drużynie z Rzeszowa. Niestety w czwartej minucie doliczonego czasu gry gospodarze wyrównali i pojedynek na szczycie tabeli III ligi lubelsko-podkarpackiej zakończył się remisem 1:1
Resovia - Motor 1:1, o włos od trzech punktów
FOT. Wojciech Nieśpiałowski

Pierwsza połowa hitu kolejki rozczarowała, bo klarowne okazje można było policzyć na palcach jednej ręki. Na szczęście po zmianie stron zawodnicy wzięli się za granie. „Z wysokiego c” rozpoczęli miejscowi za sprawą Tomasza Ciećki, który strzelił minimalnie obok słupka.

W odpowiedzi najpierw główkował Kamil Stachyra, a po chwili Filip Drozd. W pierwszej z akcji Motoru goście domagali się rzutu karnego po zagraniu ręką jednego z rywali. Sędzia nie użył jednak gwizdka.

W 68 minucie wykazał się Krzysztof Żukowski, który odbił świetny strzał Sebastiana Pyrdka. Niedługo później bardzo dobrą szansę zmarnował Szymon Kaliniec, który z 10 metrów huknął nad bramką.

W samej końcówce, kiedy wydawało się, że zawody zakończą się bezbramkowym remisem Sebastian Fedan próbował powstrzymać Filipa Drozda. Zrobił to jednak tak niefortunnie, że wybijając piłkę wpakował ją do własnej siatki.

Rzeszowianie mimo że znaleźli się na deskach, nie zamierzali się poddawać. Do końcowego gwizdka starali się o wyrównanie. I dopięli swego w 94 minucie. Pyrdek kapitalnie uderzył z ponad 20 metrów w samo okienko i zapewnił swojej drużynie jeden punkt.

Resovia – Motor Lublin 1:1 (0:0)

Bramki: Pyrdek (90+4) – Fedan (87-samobójcza).

Resovia: Pietryka – Fedan, Domoń, Żmuda, Baran, Szkolnik, Kaliniec, Słom (55 Pałys-Rydzik), Ciećko (62 Adamski), Pyrdek, Rusiecki (76 Jurczak).

Motor: Żukowski – Falisiewicz, Komor, Gieraga, Szywacz, Stachyra (80 Myśliwiecki), Tymosiak, Piekarski (80 Dykij), Michota, Król, Drozd (90+2 Mroczek).

 

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama