Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Samochód uderzył w słup

Do wypadku doszło ok. godz. 16 na al. Witosa w Lublinie - poinformował nas Czytelnik.
Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Samochód uderzył w słup
Według relacji naszego Czytelnika do wypadku doszło na pasie prowadzącym w kierunku al. Tysiąclecia. - Kierowca uderzył w murek i latarnię. Kolejny wypadek na tym łuku, ile ich będzie jeszcze - napisał.

Policjanci potwierdzają, że samochód marki honda uderzył w słup betonowy wiaduktu. - Ruch odbywa się jednym pasem - mówi oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama