Według relacji naszego Czytelnika do wypadku doszło na pasie prowadzącym w kierunku al. Tysiąclecia. - Kierowca uderzył w murek i latarnię. Kolejny wypadek na tym łuku, ile ich będzie jeszcze - napisał.
Policjanci potwierdzają, że samochód marki honda uderzył w słup betonowy wiaduktu. - Ruch odbywa się jednym pasem - mówi oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Samochód uderzył w słup
Do wypadku doszło ok. godz. 16 na al. Witosa w Lublinie - poinformował nas Czytelnik.
- pab
- 27.03.2015 16:22

Data dodania:
27.03.2015 16:22
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze