Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. - Kierujący renault jadący ul. Pawią w kierunku ul. Lotniczej na czerwonym świetle wjechał na skrzyżowanie z ul. Kunickiego. Tam doszło do zderzenia z oplem, który jechał w kierunku centrum miasta - relacjonuje podkom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Z powodu kolizji na ul. Kunickiego i Pawiej są utrudnienia w ruchu.
Wypadek na skrzyżowaniu ul. Kunickiego i Pawiej
Do zdarzenia doszło ok. godz. 12.20 na skrzyżowaniu ul. Kunickiego i Pawiej w Lublinie.
- pab
- 01.04.2015 13:14

Data dodania:
01.04.2015 13:14
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze