We wtorek kryminalni przeszukali jedno z mieszkań w centrum Chełma. Wynajmował je 37-letni mężczyzna. W pokoju policjanci znaleźli uprawę nielegalnych konopi. Rośliny schowane były w szafce regału. Miejsce to było przystosowane do uprawy. Zamontowano tam lampę i wentylator. W mieszkaniu kryminalni trafili również na kilka gramów należącej do gospodarza metamfetaminy. 37-latek został zatrzymany. Grozi mu do 3 lat więzienia.
37-latek miał plantację konopi w szafie
37-latek z Chełma odpowie za uprawę konopi i posiadanie narkotyków. Mężczyzna zorganizował uprawę w wynajmowanym mieszkaniu. Miał również niewielką ilość metamfetaminy.
- jsz
- 24.03.2016 12:10
Data dodania:
24.03.2016 12:10
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze