Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Uwaga na lek Atram. Minister zdrowia: Nie ma powodu do paniki

- Nie ma powodu do paniki - tak Konstanty Radziwiłł skomentował wycofanie z obrotu kilku serii leku Atram, które zawierały substancje psychotropowe. Zdaniem ministra zdrowia, należy jednak zachować ostrożność.
Uwaga na lek Atram. Minister zdrowia: Nie ma powodu do paniki

 - To jest coś, co się nie powinno zdarzyć. Dostaliśmy informację z Czech, że producent coś pokręcił. Trudno w tej chwili powiedzieć, jak do tego doszło. Ani jedna, ani druga substancja, które być może zostały zamienione, nie są substancjami, które działają jak jakaś straszna trucizna. Po prostu proszę udać się do lekarza i jego spytać, co robić - stwierdził Radziwiłł.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama