Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rudnik: Samochód uderzył w drzewo, policja szuka kierowcy

Do kolizji doszło wieczorem w miejscowości Rudnik koło Lublina
Rudnik: Samochód uderzył w drzewo, policja szuka kierowcy

Po godz. 19 opel corsa wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Według wstępnych informacji autem jechały cztery młode osoby, a kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia.

Jest poszukiwany przez policję.

Do zdarzenia doszło w okolicach przystanku końcowego linii nr 74. Nie ma utrudnień w ruchu.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama