Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Al. Tysiąclecia: Chrysler przewrócił się na bok. Policja szuka właściciela auta

Nikomu nic się nie słało. Nikt też nie zgłosił się do szpitala. Dziś, przy al. Tysiąclecia w Lublinie kierowca chryslera stracił panowanie nad autem i zjechał z drogi. Samochód uderzył w słup oświetleniowy, po czym przewrócił się na bok. Kierowca i pasażerowie uciekli. Szuka ich policja.
Al. Tysiąclecia: Chrysler przewrócił się na bok. Policja szuka właściciela auta
(fot. Archiwum)

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed południem. Auto przewróciło się na pasie zieleni. Jak podaje policja jadący chryslerem trzej mężczyźni po wyjściu z samochodu przesieli się do jadącej za nimi daci.

Policjanci szukają osób, które podróżowały chryslerem. Ustalają też właściciela pojazdu.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama