Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Motorowerzysta uderzył w ogrodzenie i zginął. Jechał bez kasku

W niedzielę w Gręzówce (pow. łukowski) motorowerzysta uderzył w ogrodzenie i zginął na miejscu. Okazało się, że jechał bez kasku.
Motorowerzysta uderzył w ogrodzenie i zginął. Jechał bez kasku
Motorowerzysta jechał bez kasku

Autor: Policja

Do wypadku doszło w południe.

51-letni motorowerzysta wjechał na chodnik, przewrócił się i uderzył w ogrodzenie posesji. Zginął na miejscu.

Policjanci ustalili, że mężczyzna nie miał kasku ochronnego.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama