Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Audi zderzyło się z łosiem. Zwierzę prawie wpadło do środka

Dużo szczęścia mieli małżonkowie z powiatu łukowskiego. Jadąc audi zderzyli się z łosiem, który prawie wpadł do środka pojazdu.
Audi zderzyło się z łosiem. Zwierzę prawie wpadło do środka
Audi zostało poważnie uszkodzone

Autor: Policja

Do zdarzenia doszło w środę rano w rejonie miejscowości Okrzeja na drodze prowadzącej wzdłuż lasu.

Przed jadące audi wbiegł nagle łoś. 40-latka kierująca autem nie zdążyła wyhamować i zderzyła się ze zwierzęciem.

Łoś prawie wpadł do wnętrza auta, które zostało poważnie uszkodzone. Kierująca oraz jej mąż nie doznali obrażeń. Łoś nie przeżył zderzenia.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama