Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sylwestrowa Noc Chwały w Lublinie

Co Gdzie Kiedy. Już po raz 9. w Lublinie odbędzie się Noc Chwały, czyli chrześcijański Sylwester. Wydarzenie odbędzie się 31 grudnia o godz. 18 w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym (ul. Dobrzańskiego 3).
Sylwestrowa Noc Chwały w Lublinie

Autor: materiały promocyjne

- To czas szczególnego świętowania obecności Jezusa pośród nas. Chrześcijanie z wielu wspólnot i denominacji, z Polski i Europy przyjeżdżają aby wejść w Nowy Rok w niezapomniany sposób - opowiadają organizatorzy Nocy Chwały.

W tym roku gośćmi wydarzenia będą m.in. pochodzący z USA Danny Steyne, długoletni lider uwielbienia; Witek Wilk, charyzmatyczny ewangelizator; ks. dr hab. Sławomir Pawłowski, pallotyn, wykładowca KUL; dr Anna Saj, założycielka Armii Dzieci.

Tegoroczne uwielbienie poprowadzi zespół Armia Dzieci, czyli jedna z niewielu formacji w Polsce, które śpiewają całkowicie spontaniczne nowe pieśni na cześć Jezusa.

Bilety na wydarzenie kosztują od 210 do 280 zł.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama