– Są to przeciwnicy z najwyższej półki. Jestem zadowolony, że możemy zagrać z tymi zespołami. Mecz z Portugalią to dobra okazja na rewanż za mistrzostwa Europy we Francji. Włosi mimo braku awansu na mundial wciąż są drużyną grającą na wysokim poziomie. Będą to dobre przygotowania do eliminacji Euro 2020, ale teraz myślimy tylko o turnieju w Rosji – powiedział selekcjoner Adam Nawałka.
Reklama
Adam Nawałka: Mamy przeciwników z najwyższej półki (wideo)
Kibiców Biało-Czerwonych czekają wielkie emocje. Piłkarska reprezentacja Polski w ramach Ligi Narodów zmierzy się z Portugalią i Włochami.
- x-news/TVN24
- 26.01.2018 14:24

Autor: x-news/TVN24
Data dodania:
26.01.2018 14:24
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze