Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Adam Nawałka: Mamy przeciwników z najwyższej półki (wideo)

Kibiców Biało-Czerwonych czekają wielkie emocje. Piłkarska reprezentacja Polski w ramach Ligi Narodów zmierzy się z Portugalią i Włochami.
Adam Nawałka: Mamy przeciwników z najwyższej półki (wideo)

Autor: x-news/TVN24

– Są to przeciwnicy z najwyższej półki. Jestem zadowolony, że możemy zagrać z tymi zespołami. Mecz z Portugalią to dobra okazja na rewanż za mistrzostwa Europy we Francji. Włosi mimo braku awansu na mundial wciąż są drużyną grającą na wysokim poziomie. Będą to dobre przygotowania do eliminacji Euro 2020, ale teraz myślimy tylko o turnieju w Rosji – powiedział selekcjoner Adam Nawałka.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama