Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Jan Bednarek: Nie ma znaczenia, w jakim ustawieniu wychodzimy

Polska pokonała w Warszawie Litwę 4:0 w meczu towarzyskim. Dla biało-czerwonych był to ostatni test przed mundialem. Adam Nawałka wypróbował w tym meczu ustawienie z trzema środkowymi obrońcami i dwoma wahadłowymi. – Dla nas nie ma znaczenia, w jakim ustawieniu wychodzimy na spotkanie. Podporządkowujemy się do decyzji trenera – powiedział Jan Bednarek, obrońca reprezentacji Polski.
Jan Bednarek: Nie ma znaczenia, w jakim ustawieniu wychodzimy

Autor: x-news/tvn24


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama