Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Trzecie letnie wzmocnienie Wisły Puławy

Wisła Puławy dokonała kolejnego letniego wzmocnienia. Kontrakt z zespołem trenerea Jacka Magnuszewskiego podpisał Jakub Mażysz
Trzecie letnie wzmocnienie Wisły Puławy

Autor: KS Wisła Puławy

23-letni zawodnik urodził się w Świdniku i występuje na pozycji napastnika. To trzecie wzmocnienie w letnim okienku transferowym. Wcześniej umowy podpisali Krystian Puton i Szymon Stanisławski.

Mażysz w swojej dotychczasowej przygodzie z piłką reprezentował Siarkę Tarnobrzeg, Łysicę Bodzentyn oraz Alit Ożarów. W tym ostatnim klubie w minionym sezonie rozegrał 37 meczów, w których zdobył 26 goli.

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama