Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wyszedł tylko na chwilę do sklepu. 61-latek już odnaleziony

Od czwartku trwały poszukiwania za zaginionym 61-letnim mieszkańcem Orchówka.
Wyszedł tylko na chwilę do sklepu. 61-latek już odnaleziony

Mężczyzna po godz. 14 wyszedł z domu do pobliskiego sklepu i kontakt z nim się urwał. W działaniach uczestniczyli policjanci, straż graniczna oraz znajomi zaginionego.

Poszukiwania zakończyły się szczęśliwie. Dziś mężczyzna został znaleziony w stodole niedaleko swojego miejsca zamieszkania. Z uwagi na wyziębienie organizmu pogotowie ratunkowe zabrało go do szpitala.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama