Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

"Zgniłość" - koncert w Centrum Kultury

W środę, 26 czerwca o godz. 21 w Wirydarzu Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się koncert formacji Zgniłość.
"Zgniłość" - koncert w Centrum Kultury

Autor: materiały organizatora

Zgniłość to nowy zespół krakowskiego poety Marcina Świetlickiego i pianisty Michała Wandzilaka (Świetliki). Artyści zaprosili do współpracy młodych jazzmanów z Trójmiasta: Michała Ciesielskiego i Dawida Lipkę, Macieja Sadowskiego oraz Tomasza Kopra. W skład formacji wchodzi również pisarz i muzyk Mariusz Czubaj.

Grupa zawita do Lublina z promocją drugiego krążka "Siedmiościan". Płyta zawiera zarówno autorskie kompozycje, jak i muzyczne reinterpretacje.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama