– Wyjątkowa sytuację mamy w oddziale zerowym, gdzie na 25 dzieci w klasie na lekcje chodzi zaledwie kilkoro. W pozostałych klasach jest lepiej, ale frekwencja również spadła – informuje Barbara Wanat, dyrektor SP nr 24. – Spodziewamy się, że tak może być jeszcze przez dwa tygodnie. Część rodziców nie posyła też dzieci do szkoły, żeby się nie zaraziły.
W placówce prowadzona jest wzmożona dezynfekcja. – Używamy specjalnych środków do dezynfekcji m.in. blatów stolików, baterii w łazience, klamek – mówi Wanat.
Z powodu dużej liczby zachorowań w szkole przy Niecałej, zaplanowane na 25 lutego „Drzwi Otwarte” przeniesiono na 3 marca.


![25 lat temu Montex Lublin zdobył Puchar EHF [DUŻO ZDJĘĆ] 25 lat temu Montex Lublin zdobył Puchar EHF [DUŻO ZDJĘĆ]](https://static2.dziennikwschodni.pl/data/articles/sm-4x3-25-lat-temu-montex-lublin-zdobyl-puchar-ehf-1779132757.jpg)











Komentarze