Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Oszukana emerytka z Lublina. Straciła dolary i złote zęby

82-latka oddała oszustom kosztowności warte około 250 tys. złotych. Wśród łupów są złote zęby.
Oszukana emerytka z Lublina. Straciła dolary i złote zęby

Autor: Wikipedia

Kobieta odebrała telefon, a dzwonił mężczyzna podający się za jej syna. Mówił, że spowodował wypadek i potrzebuje pieniędzy na kaucję.

– Dodał, że jest na policji i współpracuje z funkcjonariuszami. W trakcie rozmowy 82-latka została poproszona o przygotowanie wszystkich oszczędności, po które miał zgłosić się policjant – informuje komisarz Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie i dodaje: – Niestety starsza kobieta uwierzyła w historię i przekazała oszustom kosztowności i pieniądze w łącznej kwocie blisko 250 tysięcy złotych.

Łupem sprawców padło 40 tysięcy dolarów, kilkadziesiąt złotych monet oraz 5 złotych zębów.

Teraz policja poszukuje przestępców.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama