Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin: Dzisiaj znów nie zamkną ul. Nałkowskich. Winna pogoda

Z powodu złej pogody przełożono zaplanowane na dzisiaj roboty drogowe, mające skutkować zamknięciem odcinka ul. Nałkowskich. Autobusy nie zmienią swoich tras
Lublin: Dzisiaj znów nie zamkną ul. Nałkowskich. Winna pogoda

Na środę zaplanowane było układanie ostatniej warstwy nawierzchni, która powinna być kładziona równocześnie na całej szerokości jezdni, co wymusza jej zamknięcie dla ruchu. Mowa o remontowanym odcinku między ul. Żeglarską a pętlą linii 6 przy ul. Romera. Z powodu złej pogody prace przełożono na inny termin. Autobusy komunikacji miejskiej będą kursować jak co dzień.

Drogowcy mają pecha do tych prac. Przed weekendem z powodu deszczu nie zdążyli zrobić tyle, ile zamierzali. Prace przy układaniu ostatniej warstwy asfaltu przełożyli z wtorku na środę, ale również ten plan nie wyszedł.

Utrudnienia, kiedy dojdą do skutku, mają trwać dwa dni. Pierwszego dnia zamknięty dla ruchu ma być odcinek jezdni od Żeglarskiej do Woronieckiego, drugiego dnia fragment od Woronieckiego do Nałkowskich. Linia autobusowa nr 25 pojedzie  w oba dni przez Diamentową, Krochmalną i Janowską, linia 38 ominie przez Zemborzycką i Diamentową z pominięciem ul. Żeglarskiej, Nałkowskich i Romera, zaś trasy pozostałych linii będą skrócone do pętli przy Romera.

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama