Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin: Policjant na wolnym nie odpoczywał. Zatrzymał poszukiwanego

Rok i dziewięć miesięcy w więzieniu spędzi 43-latek, który poszukiwany był listem gończym. Mężczyznę zauważył policjant z szóstego komisariatu w Lublinie, który korzystał z dnia wolnego.
Lublin: Policjant na wolnym nie odpoczywał. Zatrzymał poszukiwanego

Autor: archiwum

- Będący na wolnym policjant z patrolówki pracujący na VI komisariacie w Lublinie w piątek przed godziną 14 szedł chodnikiem w rejonie skrzyżowania ulicy Fabrycznej i Bronowickiej. W pewnym momencie zauważył znanego mu mężczyznę, który był poszukiwany trzema podstawami, w tym listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie - informuje podkom. Anna Kamola, z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Policjant powiadomił kolegów i próbował zatrzymać 43-latka. Ten rzucił się do ucieczki.

- Po kilkuset metrach policjant dogonił uciekiniera. Mężczyzna był agresywny, zaczął się szarpać i próbował się wyrwać. Poszukiwany tak zaciekle bronił swojej wolności, że nawet próbował zdjąć koszulkę, za którą trzymał go funkcjonariusz. To mu się jednak nie udało, bowiem mundurowy w jednej chwili obezwładnił 43-latka - relacjonuje Kamola.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

ReklamaNOWY LEXUS RZ: Rewolucja totalna! | DNI OTWARTE 4-9 MAJA
Reklama
Reklama