Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Miesiąc bez świateł na przejściu przez al. Warszawską

Na ponad miesiąc wyłączona zostanie w piątek sygnalizacja świetlna na przejściu dla pieszych przez al. Warszawską koło ul. Tulipanowej.
Miesiąc bez świateł na przejściu przez al. Warszawską

Sygnalizacja ma być gruntownie wyremontowana, co będzie polegać na wymianie urządzeń na nowe. Zwłaszcza konieczność wykonania nowych fundamentów pod maszty jest wskazywana przez Ratusz jako powód tego, że utrudnienia mają trwać aż do końca sierpnia. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama