Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ale cyrk. Słup ognia na Starym Mieście

Tak wyglądał pierwszy wieczór Carnavalu Sztukmistrzów w Lublinie. Na Starym Mieście można było zobaczyć m.in. fire show, a niemal co kilka kroków na ulicach występowali cyrkowcy. Festiwal w tym roku ma wrócić do swojej formuły cyrku ulicznego. Dlatego artystów będzie można spotkać na każdym rogu.
Ale cyrk. Słup ognia na Starym Mieście

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama