Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin. Ulica po remoncie, a tu „kłap-kłap”

Ulica dopiero co została wyremontowana, a mieszkańcy już zgłaszają problem.
Lublin. Ulica po remoncie, a tu „kłap-kłap”

Autor: Dominik Smaga

Chodzi o pokrywę jednej ze studzienek kanalizacyjnych w jezdni ul. Nałkowskich. Za każdym razem, gdy najedzie na nią samochód, rozlega się hałas, chociaż inne studzienki na tej ulicy nie powodują takich uciążliwości.

Po naszej interwencji problem ma być rozwiązany, tak przynajmniej zapewnia Ratusz. – Sprawę studzienki na ul. Nałkowskich zgłoszono wykonawcy, który dokona naprawy jej górnej części, tak aby wyeliminować usterkę – przekazał nam Urząd Miasta.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama