Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Fortepian stanął w Ogrodzie Saskim i każdemu się podobało

W niedzielę po raz kolejny mieszkańcy mogli odkrywać zmysły Ogrodu Saskiego. To cykliczne wydarzenie organizowane przez Fundację Krajobrazy.
Fortepian stanął w Ogrodzie Saskim i każdemu się podobało

Tym razem w najstarszym parku Lublina stanął fortepian, a mieszkańcy mieli możliwość wysłuchania dwóch koncertów. Dodatkowo odbył się spacer pszczelarski oraz drugi – przyrodniczy.

W weekend została także otwarta nowa galeria sztuki w Ogrodzie Saskim.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama