O jego stworzenie proszą mieszkańcy Dziesiątej i Kośminka, a w ich imieniu zwrócił się o to do Ratusza miejski radny Piotr Choduń. Jeśli Ratusz znajdzie też pieniądze, będzie mógł urządzić wybieg koło ul. Robotniczej
Lublin: Jest szansa na nowy wybieg dla psów
Urząd Miasta znalazł nad Czerniejówką teren, na którym mógłby powstać wybieg dla psów.
- drs
- 07.08.2021 10:19

Autor: archiwum/MK
Data dodania:
07.08.2021 10:19
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze