Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hummel IV liga: Orlęta Łuków nie zagrają w sobotę z Górnikiem II Łęczna

Pierwsza kolejka nowego sezonu w Hummel IV lidze nie odbędzie się w komplecie. W piątek okazało się, że Orlęta Łuków są zmuszone przełożyć spotkanie z Górnikiem II Łęczna.
Hummel IV liga: Orlęta Łuków nie zagrają w sobotę z Górnikiem II Łęczna

Autor: Orlęta Łuków - Official/facebook

Obie drużyny miały rozpocząć sezon 2021/2022 na czwartoligowych boiskach. Spotkanie było planowane na sobotę, o godz. 11.

Niestety, boisko w Łukowie kompletnie nie nadaje się do gry, bo w wielu miejscach stoi na nim woda. W efekcie, zawody trzeba było przełożyć. Nowy termin to środa, 8 września (godz. 17).


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama