Drut kolczasty na granicy z Białorusią. Ułożono już ponad 100 kilometrów
Podlasie. Wojsko i Straż Graniczna układają ogrodzenie z drutu kolczastego wzdłuż polsko-białoruskiej granicy. W województwie podlaskim ułożono już ponad 100 km drutu kolczastego, a planowana jest rozbudowa o kolejne 50 km.
- TVN24/x-news
- 21.08.2021 18:44

Autor: TVN24/x-news
Data dodania:
21.08.2021 18:44
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze