Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

"Prestiż" - spektakl Mistrzów Magii w DDK Czechów

We wtorek, 30 listopada o godz. 19 w DDK Czechów (ul. Kiepury 5a) grupa Mistrzowie Magii zaprezentuje widowisko "Prestiż".
"Prestiż" - spektakl Mistrzów Magii w DDK Czechów

Autor: materiały prasowe

- "Prestiż" to spektakl będący połączeniem magii i rozrywki na najwyższym poziomie. To interaktywne show, łączące w sobie niesamowite triki, zapierające dech w piersiach iluzje, przenikliwy mentalizm oraz niezwykłe umiejętności artystów -  zachwalają organizatorzy.

W widowisku udział wezmą iluzjoniści: Piotr Denisiuk, Michał Skubida i Dawid Świstek.

Bilety w cenie 75 zł dostępne na platformie kupbilecik.pl.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama