Reklama
Klub Malucha w Białej Podlaskiej zaprasza od środy
Już w przyszłym tygodniu w \"Barwnej” ruszają bezpłatne zajęcia dla maluchów. Biblioteka zaprasza dzieci w wieku od 2,5 do 3,5 lat.
- 28.08.2013 17:50
Zajęcia wracają po wakacyjnej przerwie. Będą się odbywały w każdą środę o godz. 10.30. Każde spotkanie trwa 40 minut, ale przed i po zajęciach dzieci mogą korzystać z biblioteki. Co im dają takie zajęcia?
– Po pierwsze, to socjalizacja. Po drugie, mogą pobawić się z rówieśnikami. A po trzecie, to przygotowanie do przedszkola, ale te kwestie się łączą – mówi Mariola Szupiluk, kierownik \"Barwnej” Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży w Białej Podlaskiej.
– Dzieci w ten sposób stają się też naszymi czytelnikami. Poznają bibliotekę. Wiedzą, że to miejsce, gdzie można przychodzić nie tylko po to, by spędzić czas na czytaniu, bo tutaj się też bawią.
Każdy maluch na zajęciach musi być oczywiście z opiekunem. – Dzieci przychodzą nie tylko z rodzicami, ale też z babcią, dziadkiem, czy z wynajętym opiekunem – mówi Szupiluk.
Reklama













Komentarze