Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lubelscy kibice fantastycznie dopingowali żużlowców w trzecim finale Indywidualnych Mistrzostw Polski

Maciej Janowski najlepszy podczas 3. finału Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu i zwycięzcą całego cyklu. Lubelscy kibice poza popisami na torze zawodnika Betard Sparty Wrocław na torze zaprezentowali się trzej zawodnicy Orlen Oil Motoru Lublin
Lubelscy kibice fantastycznie dopingowali żużlowców w trzecim finale Indywidualnych Mistrzostw Polski

Autor: Katarzyna Nastaj

Licznie zgromadzona publiczność ściskała kciuki za Mateusza Cierniaka, Dominika Kuberę i Bartosza Zmarzlika. I choć ten ostatni w ostatecznym rozrachunku był "dopiero" trzeci to fani kolejny raz zasłużyli na złoty medal. Zobaczcie jaka atmosfera panowała w sobotę na trybunach

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Reklama