Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

LOTTO AZS UMCS Lublin w czwartek rozegra rewanżowe spotkanie z Żabinami Brno

Śmiało można powiedzieć o towarzyskim charakterze tej rywalizacji, bo mecz przed tygodniem rozegrany w Brnie ustawił ten dwumecz. Przypomnimy, że w południowych Czecha polski zespół wygrał różnicą 41 pkt. Bohaterką lubelskiej ekipy była Dragana Stanković, która zdobyła 20 pkt, ale dołożyła też 8 zbiórek. Nie sposób nie wspomnieć także o 19 pkt Robbi Ryan. Amerykanka nie tylko była skuteczna, ale również świetnie regulowała tempo gry.
LOTTO AZS UMCS Lublin w czwartek rozegra rewanżowe spotkanie z Żabinami Brno

Autor: Facebook AZS UMCS Lublin

Teraz czas na rewanż, który jest formalnością i okazją do fety. Dlatego dużo bardziej istotną informację jest to, że w 1/8 finału na lubelską ekipę czeka belgijski Castors Braine, który w środę pokonał po raz drugi VBW Gdynia. W Polsat Plus Arenie doszło do prawdziwego pogromu bo Belgijki wygrały aż 94:51. Przypomnijmy, że Castors prowadzi Krzysztof Szewczyk. To autor największych sukcesów lubelskiej koszykówki z mistrzostwem Polski na czele. Jedną z jego podopiecznych jest natomiast Magdalena Ziętara, była zawodniczka LOTTO AZS UMCS Lublin. 

Mecz w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli rozpocznie się o godz. 18. Transmisja tego spotkania będzie obecna na stronie internetowej TVP Sport. Do kolejnego etapu awansu zwycięzca dwumeczu.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama