Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wodzianka: Skupiam się na tym, w czym jestem dobra (wideo)

- Na razie mocno skupiamy się na sesjach, bo jestem w tym naprawdę dobra - powiedziała Sonia Wesołowska, Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego. Młoda gwiazda bardzo dobrze czuje się w tym, co robi. Praca u boku naczelnego showmana kraju niewiele zmieniła jej życie. - Biorąc pod uwagę moje wcześniejsze prace i kroki w modelingu, to jakoś dużo nie wniosło. Zawsze miałam dużo zleceń - mówiła Wodzianka.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama