Wodzianka: Skupiam się na tym, w czym jestem dobra (wideo)
- Na razie mocno skupiamy się na sesjach, bo jestem w tym naprawdę dobra - powiedziała Sonia Wesołowska, Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego. Młoda gwiazda bardzo dobrze czuje się w tym, co robi. Praca u boku naczelnego showmana kraju niewiele zmieniła jej życie. - Biorąc pod uwagę moje wcześniejsze prace i kroki w modelingu, to jakoś dużo nie wniosło. Zawsze miałam dużo zleceń - mówiła Wodzianka.
- x-news
- 13.06.2014 15:32
Data dodania:
13.06.2014 15:32
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze