Dwudniowa impreza na placu przy Urzędzie Gminy w Nieliszu rozpocznie się w sobotę. O godz. 20 na scenie pojawi się DJ Jarecki, a następnie zespoły Direct, Sebii i Roxait.
W niedzielę Tytoniaki rozpoczną się mszą w intencji rolników w kościele parafialnym w Nieliszu. O godz. 15.30 będzie można posłuchać prelekcji pt. Integrowana ochrona tytoniu, Racjonalizacja nawożenia i Rejestracja środków chemicznych.
Po występach dzieci, orkiestry dętej i kabaretu "Pigwa Show” (godz. 18) zagra "Wanda i Banda” (godz. 20.30). O godz. 21.45 będzie można zobaczyć pokaz sztucznych ogni. Tytoniaki zakończą się imprezą taneczną z zespołem "No name”.
Tytoniaki w Nieliszu
Zespół "Wanda i Banda będzie gwiazdą Tytoniaków, czyli Ogólnopolskiego Święta Kwiatu Tytoniu.
- DUDI
- 11.07.2014 11:45

Data dodania:
11.07.2014 11:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze