Uczniowie SP nr 14 w Lublinie dziękują lekarzom, sklepikarzom i kurierom, uśmiechając się ze zdjęć
Wy zostajecie w pracy dla nas, my zostajemy w domu dla Was. Zespół Szkół nr 12 w Lublinie. Dziękujemy! – takie między innymi hasło ułożyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 14, wchodzącej w skład ZS 12.
08.04.2020 09:43