Trwa walka o życie 33-latka z Lublina. "Po wizycie u stomatologa było coraz gorzej"
Syn kładzie się z bólem i z bólem wstaje. Najgorsze jest to, że to ogromne cierpienie nie ustąpi. Będzie jutro i w kolejnych dniach – mówi ze łzami w oczach Ewa Smalira, matka 33-latka z Lublina. Mężczyzna od 6 lat walczy ze bardzo rzadkim złośliwym nowotworem żuchwy. Potrzebne są szczegółowe badania, by móc dokładnie określić śmiertelnego przeciwnika
17.07.2019 07:55