Gypsy & the Acid Queen i Włodek Pawlik w Radiu Lublin
Przed nami dwa koncerty w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 22). W piątek, 21 czerwca o godz. 19 będzie miał miejsce koncert Gypsy & the Acid Queen, natomiast w niedzielę, 23 czerwca o tej samej porze na scenie rozgłośni wystąpi Włodek Pawlik.
20.06.2019 08:52