Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Najnowsze

Podhale Nowy Targ – Lublinianka 2:0. Bez przełamania na wyjeździe

Podhale Nowy Targ – Lublinianka 2:0. Bez przełamania na wyjeździe

W Nowym Targu w sobotę zmierzyły się drużyny, które liczyły na przełamanie. Gospodarze chcieli wreszcie wygrać pierwszy raz w tym sezonie u siebie. Goście w piątej próbie mieli za to nadzieje na pierwszy wyjazdowy komplet. Kiepską passę przerwali piłkarze Podhala, którzy pokonali ekipę beniaminka 2:0. 09.10.2022 00:40
Puławy. Pasażerów MZK przybyło, ale spółka notuje straty

Puławy. Pasażerów MZK przybyło, ale spółka notuje straty

Przychody Miejskiego Zakładu Komunikacji w pierwszym półroczu wzrosły w porównaniu do analogicznego okresu zeszłego roku o prawie połowę, czyli o ponad 6,3 mln zł. Niestety jeszcze szybciej w tym czasie rosły ponoszone koszty. W efekcie spółka pierwsze 6 miesięcy zamknęła 1,5 milionową stratą. 08.10.2022 21:12
MKS FunFloor Lublin – Siofok KC 18:27. Koniec marzeń o Europie

MKS FunFloor Lublin – Siofok KC 18:27. Koniec marzeń o Europie

MKS FunFloor Lublin przegrał w drugiej rundzie kwalifikacyjnej ze Siofok KC aż 18:27. Ten wynik stawia wicemistrzynie Polski w trudnej sytuacji przed rewanżem na Węgrzech. 08.10.2022 20:59
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Łęczna 1:0. Zadecydował gol kapitana

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Łęczna 1:0. Zadecydował gol kapitana

Po dwóch remisach i domowej wygranej piłkarze Górnika Łęczna jechali do Bielska-Białej na mecz z tamtejszym Podbeskidziem z zamiarem drugiej wygranej z rzędu. I choć zostawili na boisku dużo zdrowia to niestety wrócili na Lubelszczyznę bez punktów 08.10.2022 20:37
KSZO – Orlęta Spomlek 2:1. Punkt to było minimum

KSZO – Orlęta Spomlek 2:1. Punkt to było minimum

Brak skuteczności sporo kosztował w sobotę piłkarzy z Radzynia Podlaskiego. Orlęta Spomlek przegrały w Ostrowcu Świętokrzyskim z KSZO 1:2. Biało-zieloni w drugiej połowie zmarnowali trzy świetne sytuacje na drugiego gola. 08.10.2022 20:37
Wisła Puławy – Stomil Olsztyn 2:1. Dobra passa trwa

Wisła Puławy – Stomil Olsztyn 2:1. Dobra passa trwa

W sobotę na stadionie w Puławach zmierzyły się drużyny, które w ostatnich tygodniach miały się czym chwalić. Wisła nie przegrała od czterech kolejek, a Stomil Olsztyn nawet od pięciu. Dobrą passę kontynuuje jednak tylko drużyna Mariusza Pawlaka, która pokonała rywali u siebie 2:1. 08.10.2022 20:10
Huragan Międzyrzec Podlaski – Świdniczanka 1:1. Lider zatrzymany

Huragan Międzyrzec Podlaski – Świdniczanka 1:1. Lider zatrzymany

W sobotę na boisku w Międzyrzecu Podlaskim lider grupy pierwszej stracił pierwszego gola i pierwsze punkty w tym sezonie. Huragan prowadził ze Świdniczanką 1:0, ale w końcówce spotkania gol Mateusza Pielacha dał gościom remis. 08.10.2022 19:45
Ośrodek zdrowia otwierany z... sentymentu

Ośrodek zdrowia otwierany z... sentymentu

Przedsiębiorca z Lublina planuje otwarcie ośrodka zdrowia w Ratoszynie Drugim. Mieszkańcy z miejscowości w gminie Chodel nie mają lekarza od czerwca, bo działalność przychodni się nie kalkulowała. Powodzenie przedsięwzięcia zależy od liczby pacjentów, korzystających z porad lekarzy, których ma zapewnić nowy podmiot. 08.10.2022 19:43
Avia Świdnik – KS Wiązownica 0:1. Ciągle bez atutu własnego boiska

Avia Świdnik – KS Wiązownica 0:1. Ciągle bez atutu własnego boiska

Już po raz piąty z rzędu Avia nie potrafiła wywalczyć w Świdniku kompletu punktów. Tym razem piłkarze Łukasza Mierzejewskiego musieli przełknąć bardzo gorzką pigułkę, bo trzy punkty zabrał im KS Wiązownica, czyli rywal ze strefy spadkowej. Beniaminek wygrał na stadionie przy ul. Sportowej 1:0. 08.10.2022 19:11
Kraśnik. W szkole przy ul. Słowackiego ma powstać druga strzelnica

Kraśnik. W szkole przy ul. Słowackiego ma powstać druga strzelnica

Jedna strzelnica – pneumatyczna w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku już jest. Władze powiatu będą starać się o przygotowanie drugiej – wirtualnej, z dofinansowaniem z MON. W szkolenie uczniów klas mundurowych, dzięki podpisanemu w piątek porozumieniu włączy się też Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" z Lublina. 08.10.2022 18:26
Teraz leczą w nowej, większej siedzibie. Otwarcie bez vipów i przecięcia wstęgi

Teraz leczą w nowej, większej siedzibie. Otwarcie bez vipów i przecięcia wstęgi

To była kameralna uroczystość: bez vipów, długich przemówień i przecinania wstęgi, ale za to z czasem na rozmowy. W gronie pracowników i pacjentów w czwartek oficjalnie otwarto nową siedzibę Centrum Zdrowia Psychicznego. A tortem, którego wystarczyło dla wszystkich, uczczono 25-lecie Zamojskiego Stowarzyszenia Ochrony Zdrowia Psychicznego w Zamościu. 08.10.2022 18:07
Zamiast domku jest rondo. 36-latka została oszukana

Zamiast domku jest rondo. 36-latka została oszukana

Po tym jak wpłaciła zaliczkę za wynajem domku w górach, kontakt z ogłoszeniodawcą się urwał. Policjanci informują o kolejnej oszukanej osobie z województwa lubelskiego i radzą jak przestrzec się przed internetowymi przestępcami. 08.10.2022 16:47

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama

WIDEO

Reklama