W Lublinie powstanie centrum symulacji medycznych. Lekarze będą się szkolić
Szkolenia na symulatorach, nowoczesna aparatura i techniki operacyjne, certyfikaty, które będą uznawane w kraju i za granicą. W Lublinie powstanie Ponadregionalne Centrum Symulacji Medycznych i Robotyzacji dla lekarzy rozpoczynających specjalizację w dyscyplinach zabiegowych
23.12.2016 11:53