Groził byłej partnerce, że ją zabije. Wziął ze sobą siekierę
43-latek dostrzegł swoją byłą partnerkę i groził, że ją zabiję. Na poparcie tych słów, wziął ze sobą siekierę. Jak się okazało, mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu więzienie
02.04.2021 18:33